niedziela, 16 maja 2010

i'm trying hard to breathe

o i tak, naprawdę chciałbym zacząć od nowa, wszystko, chciałbym poznać świat na nowo, na nowo się urodzić i może wtedy byłabym w czymś na tyle dobra żeby być z siebie zadowoloną, a tu niestety... rzeczywistość jest okrutna. "życie".
ale z Ciebie Kasiu naprawdę jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona :)

2 komentarze:

  1. co za piekna kobieta ;d


    zapraszam do obserwowania mojego bloga ;)

    http://mademoiselle-kate.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem czy to ty, jestem tu pierwszy raz ale kobieta na zdjęciu jest przepiękna :))

    Pozdrawiam i zapraszam także do siebie, aktualnie prowadzę konkurs, w którym można wygrać biżuterię :)

    OdpowiedzUsuń