skip to main |
skip to sidebar
i'm trying hard to breathe
o i tak, naprawdę chciałbym zacząć od nowa, wszystko, chciałbym poznać świat na nowo, na nowo się urodzić i może wtedy byłabym w czymś na tyle dobra żeby być z siebie zadowoloną, a tu niestety... rzeczywistość jest okrutna. "życie".
ale z Ciebie Kasiu naprawdę jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona :)
co za piekna kobieta ;d
OdpowiedzUsuńzapraszam do obserwowania mojego bloga ;)
http://mademoiselle-kate.blogspot.com/
Nie wiem czy to ty, jestem tu pierwszy raz ale kobieta na zdjęciu jest przepiękna :))
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam także do siebie, aktualnie prowadzę konkurs, w którym można wygrać biżuterię :)