skip to main |
skip to sidebar
o i tak, naprawdę chciałbym zacząć od nowa, wszystko, chciałbym poznać świat na nowo, na nowo się urodzić i może wtedy byłabym w czymś na tyle dobra żeby być z siebie zadowoloną, a tu niestety... rzeczywistość jest okrutna. "życie".
ale z Ciebie Kasiu naprawdę jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona :)